Barış Çağlayan

2017 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 4 senelik özel sektör tecrübesinin ardından 2021 yılında Eşrefoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hasta kabul etmeye başladı.

Üniversite: Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

İbrahim Güler 

1994 yılında Konya'da doğdu. 2011 yılında Konya Anadolu Lisesi'nden mezun olup 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimime başladı. 2017 yılında mezun olmasının ardından Gaziosmanpaşa'da özel bir poliklinikte meslek hayatına başladı. 2021 yılı Mayıs ayından itibaren de Eşrefoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hasta kabul ediyorum.

Üniversite: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 

İlyas Bodur

 • 1987 Sakarya doğumlu
 • Orta öğretim ve Liseyi; Sakarya Anadolu Lisesi (2001-2004)
 • Meslek Eğitimi ve Yüksek Lisans; Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2004-2010)
 • 2010’da mezun olur olmaz İstanbul’daki Özel Eşrefoğlu Diş Polikliniğinde mesul müdür (2010-2013) ve diş hekimi olarak çalışmaya başladı (halen devam etmekte)
 • 2013 ‘de İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Oral İmplantoloji Ana bilim dalı doktora programına katıldı.
 • 2016 yılında doktora yeterliliği sonrasında İstanbul’daki yoğun hasta bakılan çeşitli kliniklerde; implant cerrahisi, gömülü diş çekimleri, implant üstü protez alanlarında halen çalışmalar yapmaktadır.

Yayınlar;  2013 ‘ ten bu yana Türk Oral İmplantoloji Derneği Kongreleri ve sempozyumlarında çeşiti sözlü ve görsel sunumların içinde bulunmuştur. 2016 Annual Session of the Greater  New York Dental Meeting görsel yayında bulunmuştur.

Kongreler

 • Annual İnternational  Symposium of Advanced Protocols in Oral Implantology (2012 -2013 -2016)
 • Turkish Society of Oral Implantology International Scientific Congress (2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019)
 • Turkish Society of Oral Implantology International Scientific Symposium (2014-2015-2016-2017-2018)
 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Uluslarası Bilimsel Kongresi (2013-2014-2015)
 • 92th Annual Session of the Greater New York Dental Meeting (2016)

Üniversite: Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Doktora: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji Anabilim Dalı Uzmanlık: Oral İmplantoloji

Serhat Soysal
Serhat Soysal
2023-02-24
Dr İlyas bey sağolsun hem hekim hem insan olarak gayet iyi yaklaşım gösterip ilgilendi.Asistan olarak Döndü hanimdanda çok memnun kaldık.Yaptirdigimiz implant tedavilerl hem benim hemde esimin başarıyla sonuçlandı.Teşekkürler
Tuğba Aksu
Tuğba Aksu
2023-02-24
Çocukluğumdan beri geldiğim,diş hekimi korkusunu İlyas hocam ile yendiğim aile sıcaklığında bir poliklinik. Döndü hanımın güler yüzü,samimiyeti ve diğer çalışanlarının ilgi alakası ile ailemizin vazgeçilmez diş polikinliği. İyi ki varsınız Cahide Eşrefoğlu diş sağlığı ve polikinliği çalışanları ve hekimleri 💙🌻
merve gulsen
merve gulsen
2023-02-22
Her zaman gonul rahatligi ile geldigim ve karsilikli guven duygusu veren profosyonel bir yer. Ilyas Bey'e implant yaptirdim ve cok memnun kaldım. Cok titiz,ilgili ve yardimseverler. Döndü Hanim a da harika iletisimi ve yardimseverligi icin tesekkur ediyorum.
ekin ersoylu
ekin ersoylu
2023-02-21
Hem ortodonti hem de kıralan dişim için implant tedavim gerçekleşti. İkisinden de çok memnunum, ortodonti tedavim beklediğimden hızlı sonuçlanırken, implantım kendi dişim gibi hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Kontroller içinde gelmeye devam ediyorum, kalitesinden hiç ödün vermedi, çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum.
Mehmet B.
Mehmet B.
2023-02-21
Eşrefoğlu diş kliniği, çalışanları ve hekimleri ile kaliteyi bir üst seviyeye taşımış, diş çekimi ve implant için İlyas beye, Dolgu ve kanal tedavisi için İbrahime beye müteşekkirim.
Şüheda Sadıkoğlu
Şüheda Sadıkoğlu
2023-02-21
Hem klinik hem de ekip arkadaşları kesinlikle beş yıldızı hak ediyor. Temiz, dakik, anlayışlı ve güleryüzlü hizmet sunuyorlar. Tüm bunların yanı sıra işini çok iyi yapan değerli hekimler çalışıyor. Ortodonti tedavisi görüyorum ve çok memnunum.Tedavi olmayı düşünenler kesinlikle Eşrefoğlu Diş Kliniğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.
S. M.
S. M.
2023-02-20
Kanal tedavisi için gittim ve çok memnun kaldım. Tedavime başlanılmadan önce uygulanacak işlemler ayrıntılı şekilde anlatıldı ve tedavi sürecinde de herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Doktorum çok iyiydi yaptığı bütün işlemleri bana anlatarak uyguladı, korkmama rağmen beni çok rahatlattı. :) Tüm çalışanların güler yüzlü olmasından dolayı, özel olarakta Döndü Hanım’a ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederim.
Emre Dündar
Emre Dündar
2023-02-17
Eşrefoğlu Diş Kliniğine referans üzerine gittim ve daha önce hiçbir klinikte görmediğim ilgi alaka ile karşılaştım. Bundan önce gittiğim diş kliniklerinden ve diş hekimlerinden şüphe ettirecek seviyede bir operasyon kadroları mevcut. Herşey sistematik olarak ilerliyor, hijyen konusunda titiz bir insan olmama rağmen en ufak bir tereddüt dahi duymadım. Kliniklerin en büyük sorunu olan randevu saatiniz gelmesine rağmen bekleme sorunu burada yok. Diş hekimlerinizden Dr. İbrahim Hocaya çok teşekkür ederim. Sizin için ve sağlığınız için ne gerekiyorsa en ufak ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde aktarıyor kendisi. Bundan sonra başka bir kliniğe kesinlikle başvuracağımı düşünmüyorum. Bir diş kliniğinden mutlu ayrılacağımı hiç düşünmemiştim şimdiye kadar. Bu muazzam ekibin başarılarının devamını dilerim.
Goncagül Taş
Goncagül Taş
2023-02-16
Senelerdir ailece gidiyoruz. Doktorların eli o kadar hafif ki sayısız işlem yaptırdım ve hiç sorun yaşamadım. Döndü Hanım da çok yakından ilgileniyor ve takip ediyor. Tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum